Duyuru

     Blogta internet üzerinde halihazırda bulunan videolar ceşitli forumlarda, sitelerde ulaşmak istediğiniz ama tabiri caiz ise yüz tane linke tıklayarak veya üye olmanızı isteyen forumlardan ve  bazen gerçek linke bazen ise fake olan linklerden bilgisayarınıza gelen virüs, trojen vs zararlı yazılımlardan kurtulmanızı sağlamak ve de kolayca istediğiniz linke ulaşmak kaydı ile download etmeniz amaçlanmıştır. Hiç bir video veya resim TARAFIMIZDAN ÇEKİLMEMİŞ olup videolardaki kişiler ile yakından uzaktan ALAKAMIZ YOKTUR.
   Amatörler tarafından çekilmiş videolar ve resimlerden oluşan bu blogta hiç bir kişi veya kuruluşun isimleri ile yayımlanmış eser bulunmamaktadır. Bu bağlamda kişilerin haklarının çalınması ve özel hayata müdahale söz konusu olamaz. Site yetişkinlere özeldir ve 18 yaşından küçüklerin girmesi KESİNLİKLE YASAKTIR. 

Sayfamız, 5651 sayılı yasada tanımlanan ''Yer Sağlayıcı'' olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, sayfa yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, ''Uyar ve Kaldır'' prensibini benimsemekteyiz. Kaldırılmasını istediğiniz paylaşımlar için hak sahiplerinin sexonya@hotmail.com adresine mail atmaları yeterlidir. Maksimum 24 saat içinde paylaşım kaldırılır.

1. Site 18 yaş ve üzeri insanlar için uygundur.18 yaşını doldurmamış kişiler için site içeriği zararlı olabilir. Eğer 18 yaşını doldurmamış ve yasal olarak reşit değilseniz, bulunduğunuz ülke ve yönetim biriminde yetişkinlere yönelik cinsel içeriğin izlenmesi ve yayımlanması yasalara aykırı ve reşit kabul edilmiyorsanız, lütfen bu siteden derhal ayriliniz.
2. Sitede hiç bir şekilde hayvan ve hayvanlar ile ilişkiye girmiş kişi veya kişilerin videoları kesinlikle yoktur.
3. Sitede 18 yaşını doldurmamış ve çocuk sayılacak kişilerin sex videoları resimleri kesinlikle yoktur.
4. Eğer sitede yayınlanan video veya resimlerinden biri veya bir kacının size ait oldğunu düşünüyor iseniz (blog hakkında bölümüden verilen) e-mail aracılığı ile bize ulaşın. 
5. Eğer bir ebeveyn iseniz ve cocuklarınızın bu tarz yetişkinlere hitap eden sitelere reşit olana kadar girmesini istemiyorsanız. Servis sağlayıcınız tarafından sizlere sunulan aile paketlerine mutlaka göz atın. Çocuklarınızın gelişiminde olumsuz etki yapabilecek her türlü internet aracından koruma için lütfen zararlı internet sitelerini engelleyiniz.
Bize ulaşmak ve görüs oneri veyahut size ait olan bir video veya resmi kaldırtmak isterseniz https://www.sxonya.com/p/iletisim.html bu sayfadan bize ulaşın.

Yorum Gönder

10 Yorumlar

 1. site resimsiz yükleniyor caps yok neden

  YanıtlaSil
 2. merhaba bu videoları insanlar kendilerini göstermek için isteyerek çekiyorlar siz neden filtre uyguluyosunuz, eski vidlerde filtre yoktu, gerçekten sinir bozucu, ben xhamster tumbrl ile uğraşmak istemediğimden sexonyadan indiriyorum ama bırakçam

  YanıtlaSil
 3. Çoğu videoda filtre yok gizli olanlarda filtre vaz oda bağzılarında.

  YanıtlaSil
 4. Yanıtlar
  1. siz yükleyemezsiniz e-mail yolu ile yollyın sizin adınıza (istediğiniz isim veya isim kısatması ile örnek K:P sizden geleneler) yüklenir.

   Sil
 5. merhaba, eski konuların nerdeyse hiç birinde thumbnail yok
  aradığım videolar var ama bulmam imkansız, arşivim silindi
  onları yenilemelisiniz, onları o şekilde hiç kimse indiremez eğer ismini önceden bilmiyosa

  YanıtlaSil
 6. Arkadaşlar genel bir soru soracağım herkes istediği gibi dalga geçmeden cevaplayabilir. Siteyi uzun süredir takip ediyorum bir çoğumuzun kafasındaki soru işareti neden bu videolar bu kadar kısa diye düşünüyor olabilirsiniz ben de merak ediyorum. Erken boşalma diye nalet bir durum var tüm dünya genelinde bu durum kaç erkekten kaçında var bilmiyorum ama ciddi bir problem diyebilriz. Tecrübeli arkadaşlara soruyorum aslında bilenimiz var bilmeyenimiz var elbet tecrübeli bir kişi bu soruya mantıklı bir yanıt verebilir. Görüldüğü üzere ortalama alacak olursak süreler genel olarak 1,2,3 dk Ciddi bir problem aslında insan oğluna verilen cinsel birleşmeyi bir ödül olarak görebiliriz ve bu ödülü herkes hak edemiyor. Tecrübe burada büyük bir rol oynuyor olabilir tabiki ama uzun süreli ilişkilerde bile bu rahatsızlık hep var. Bu durumda düşünceleriniz nedir? Saygılar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kendi adıma söylim seksi sadece birleşme olarak çekenlerde var bardak dolmuş içini boşaltma anına çekende.
   Uzun bir ilişki için nazicazen düzenli seks.

   Sil
 7. Adultkurtpro ne oldu bileniniz varmı

  YanıtlaSil